FİFA 2018


Selamlar Arkadaşlar bugün sizlere Fifa 18 İndirme ile alakalı olarak faydalanacağız güzel bir yazı paylaşacağız. Efsane oyun FIFA 2018 bir kez daha karşımızda. Geçtiğimiz sene ilk kez piyasaya sunduğu Alex Hunter modu ile dikkatleri üzerine çeken FIFA 2018, bu sene Alex Hunter moduna yoğunlaştı.
Devamı

Euro Fishing: Le Lac d’or

Balık tutma simülatorü Euro Fishing yeni bir ek paket ile size kamp hayatını yaşatmayı hedefliyor. Hem balık tutmayı hem de kamp yapmayı sevenler için bu paket ideal diyebiliriz.
Oyunun yeni ek paketi ile birlikte büyük boyutlu balıklar oyuna dahil edilmiştir. Balık türlerini detaylı olarak incelemek istiyorsanız bu ek paketi indirebilirsiniz.
Devamı

DEMOLİSH & BUİLD 2018

Yık ve inşa et! Yapman gereken çok basit. Sana verilen görevleri yerine getirmek için gerekli materyalleri kullanman gerekiyor. İyi bir plan her zaman işini kolaylaştıracaktır.
Simülasyon oyunları arasında dikkat çeken bu oyun oldukça keyifli ve eğlenceli türlerden birisidir. Özellikle inşaat sektörü ile ilgilenenler oyunu kısa sürede sevecektir. İyi eğlenceler dileriz.
Devamı

ALASKA


‘Alaska’, oyunculara bir hafta boyunca küçük bir toplulukta basit bir yaşam süren bir Alaskan adamın hayatını anlatmaktadır. Ancak bir ceset bulunduğunda, şehirlerde hava yolunda öldürüldüğünde, her şey Blake için değişik olacaktır. Nihai Sınırda günlerinizi geçirirken, balık tutun, buz patinajı yapın ve komşularınızla avlanmaya gidin.
Devamı